Националите на Дания ще участват в турнир в Тайланд

снимка: БГНЕС

Дания ще участва в турнира за Кралската купа на Тайланд. Турнирът ще се проведе от 21 до 23 януари. Освен Дания, за Кралската купа ще спорят и КНДР, Северна Корея и Ливан. През последните две години трофеят бе печелен от домакина на проявата. Дания вече е участвала в това състезание през 1996 година, когато отстъпи на финала срещу Румъния с 1:2.