
Шефът на Ювентус Джовани Коболи заяви, че „бианконерите" нямат нужда от нови попълнения. „Мисля, че имаме всичко, което ни трябва. Обсъдих въпроса с генералния мениджър Жан - Клод Бланк преди Коледа и мненията ни съвпаднаха. Разбира се, всичко може да се случи, но точно сега Ювентус няма намерение да купува никакви нови играчи." заяви Коболи.
„Доказахме, че сме силен и сплотен отбор, имаме чудесна техника и силна воля да се реваншираме за двете години, в които не бяхме в челото. Обичаме да се срещаме със силни отбори и се надявам скоро пак да се радваме на този Ювентус, който ни накара да крещим от радост в мачовете срещу Реал Мадрид." завърши шефът на „старата госпожа".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ