
Треньорът на Севиля Маноло Хименес беше много разочарован от загубените две точки в снощния мач срещу Осасуна. Севилци почти бяха взели всички точки в мача, въпреки неубедителното си представяне, но гостите изравниха в последните секунди на мача.
„Не играхме добре и играхме с ритъм, който подхождаше на Осасуна. Имахме шанса да приключим мача, но не знаехме как, когато ни се отдаде възможност. Създадохме малко положения. В други мачове, макар да сме губили с 1:0, винаги сме имали много възможности, но това не се случи в този мач. Смущаващо е, защото почти бяхме взели победата, без да играем добре и я оставихме да си отиде." заяви Хименес. След този мач Севиля остана на четвърто място и вече са на цели 12 точки от лидера Барселона.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ