
След разгромната загуба с 4:1 от Волфсбург, Щутгарт ще се раздели с треньора си Армин Фее, заяви говорителят на клуба Оливер Шрафт.
След загубата тимът се намира на незавидната 11-та позиция в класирането на Първа бундеслига и няма победа в последните си 5 двубоя.
Бившият немски национал Маркус Бабел, който приключи кариерата си в отбора на "швабите", ще наследи Фее на треньорския пост, заявиха от клуба след среща на ръководството тази сутрин.
Фее пое отбора на Щутгарт през февруари 2006 г. и го изведе до титлата в Бундеслигата и финала за Купата на Германия през 2007-ма. Той е вторият треньор, който губи поста си от началото на този сезон след Йос Лухукай от Борусия Мьонхенгладбах.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ