
снимка:
telegraph.co.uk
Мениджърът на Нюкасъл Юнайтед, Джо Киниър ще остане на чело на тима поне до края на годината, стана ясно по-рано днес.
„Беше ми съобщено, че ще остана начело минимум до края на следващия месец. Надявам се, че ще успея да убедя футболистите да продължат договорите си с тима и след януари. За сега явен купувач за клуба няма, но се водят усилени преговори. Американски инвеститори извиха интерес, но предложената от тях цена не удовлетвори изискванията на Майк Ашли", коментира Киниър пред медиите на острова.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ