
снимка:
БГНЕС
Селекционерът на Хърватия Славен Билич остана изключително доволен от първата победа на тима му на Евро 2008.
Хърватският специалист обаче не пропусна и да критикува играта на възпитаниците си по време на второто полувреме. "Щастливи сме, че успяхме да спечелим първите три точки в първия ни мач на Евро 2008. Разбира се, не съм доволен от това, как изиграхме второто полувреме, но през първото показахме отличен футбол", сподели след мача във Виена Славен Билич. /БГНЕС






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ