Севиля загуби от Депортиво само с 0:1 и се класира напред за Купата на Краля

галерия:

Отборът на Севиля се класира за полуфиналите в турнира за Купата на Краля, въпреки че загуби с 0:1 като домакин от тима на Депортиво Ла Коруня. В първия двубоя в Ла Коруня севилци постигнаха класическа победа с 3:0 и с общ резултат 3:1 продължават напред в турнира.

 

Единственият гол в срещата отбеляза Рафаел Бодипо в края на първото полувреме. Нападателя бе най-съобразителен при разбъркване пред вратата на Севиля.

 

Така отбора на Севиля се класира за полуфиналите, където ще срещне тима на Расинг Сантандер.