
Сесил Каратанчева днес приключи участието си на силния турнир на трева в Бирмингам. Българката падна за четвърти път в кариерата си от бившата номер 1 в света Мария Шарапова.
"Ще ги приема някакси тези 4 загуби. При петия случай обаче ще опитам да обърна ситуацията в моя полза," закани се Каратанчева.
Тя призна, че не е очаквала да спечели пет срещи в Бирмингам. "Дойдох на турнира без никакви очаквания. Трябва да си призная, че бях страшно разочарована след отпадането на Откритото първенство на Франция. И още съм бясна," призна си още тя.
"Тактиката ми бе да играя мач за мач, да не кажа и точка за точка. Проработи никак не лошо. Дано продължавам в същия дух за Уимбълдън," завърши Сесил.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ