Сензациите в Куинс продължават: И шампионът Мъри е аут

галерия:

снимка: news.yahoo.com

Сензациите на турнира "Куинс Клъб" в Лондон нямат край. След като вчера борбата напуснаха двама от основните фаворити - Анди Родик (САЩ) и Новак Джокович (Сърбия), днес техния пример последва и Анди Мъри (Великобритания).

 

Миналогодишният шампион и любимец на местната публика склони глава пред ветерана Марди Фиш, отсъпвайки с 4-6, 6-1, 6-7 (2). По програма двубоят между тях започна вчера, но при резултат 1:1 сета и 3:3 гейма мачът бе прекратен заради тъмнина.

 

Днес двамата докараха нещата до тайбрек, в който Фиш се наложи със 7-2 точки. По този начин американецът се класира за 1/4-финал в турнира, където го чака друга сензация - Мишел Лодра, който се справи с Марин Чилич.

 

Мачът между двамата е по-късно днес.