
Отборът на Ред Бул планира да отпразнува завръщането на Канада в календара на Формула 1 със специално моторно шоу в Монреал.
Пилотът на Торо Росо - Себастиен Буеми ще подкара един от болидите на Ред Бул на специално ледено трасе, което ще бъде изградено в близост до пистата "Жил Вилньов", която тази година отново ще бъде домакин на стартовете за Гран При на Канада.
Леденото шоу ще се проведе на Олимпийския басейн в парк "Жан-Драпо" на 17 януари в 17:00ч. местно време.
SPORTA.BG припомня, че през 2007г. Ник Хайдфелд застана зад волана на BMW F1.06, за да подкара автомобила върху замръзналата повърхност на езеро в швейцарския, алпийски курорт Сейнт Мориц. За целта германецът използва специални гуми "подковани" с метални шипове, осигурени от Bridgestone.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ