Сборная и Дружина Полска помпат мускули срещу слабаци преди Евро 2016

Русия разби Литва с 3:0 като домакин в приятелска среща. Сборная стигна до класиката след пиопадения през първата част на Смолов и на Головин и Глушаков през втората.

Също в контрола Полша смаза гостите от Финландия с 5:0. Дружина Полска не даде никакъв шанс на скандинавците. За домакините се разписаха на два пъти Гросицки и Вжолек. един гол добави и Старжински.

Австрия пък надигра Албания трудно с 2:1. Домакините поведоха набързо с две попадения дело на Янко и Харник. Балканците обаче се върнаха в срещата след точен изстрел на Леняни през втората част. Гостите обаче нямаха сили за нещо повече.

Най-равностойна бе контролата между Унгария и Хърватия. Маджарите дадоха здрав отпор на класния си противник. Манджукич изведе Хърватич напред в 29-ата минута, но маджарите изкопчиха равен, след като звездата им Джуджак се разписа в 79-ата.