
Мениджърът на бившия пилот на Джордан, БАР Хонда и Супер Агури Такума Сато заяви, че състезателят ще вземе участие в тестовете на отбора на Торо Росо, които ще се проведат на 10 и 11 декември на пистата Херес в Испания.
„Определено гледаме на тези тестове като положителна стъпка напред, но все още нищо не се знае относно това дали Такума ще се състезава през 2009 година.", заяви мениджърът Уинтър.
Сато е най-успешният японски пилот във Формула 1. Той е спечелил 44 точки от 90 състезания и има един подиум - 3-то място през 2004 за голямата награда на САЩ. Японецът не се е състезавал от тазгодишното издание на голямата награда на Испания, когато Хонда изтегли Супер Агури от шампионата.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ