Саша Симонович: Извинявам се за пропуска

снимка: lokomotivmezdra.com

Съжалявам за изпуснатата дузпа и се извинявам за пропуснатата победа. Това заяви след мача капитанът на Локо (Мз) Саша Симонович.

 

"Черноморец е стойностен отбор и го показаха. Последните 2 мача излязохме с мотивацията да спечелим, но за съжаление не успяхме. Благодаря на момчетата, които се раздадоха до последно. Надявам се контузията ми да не е сериозна.

 

Мачът с Левски ще бъде тежък и се надявам да мога да играя. Във футбола всичко е възможно, важното е да нямаме контузии и да сме добре физически, за да можем да покажем възможностите си", каза Симонович.