
След загубата от Левски с 1:2 в Литекс предприеха мерки за сформиране на по-силен отбор за следващия сезон.
Главният мениджър Стойчо Стоилов и изпълнителният директор Величко Дихонов са били пратени да гледат мачове в чужбина, където има футболисти, набелязани за привличане в Ловеч. Твърди се, че Стоилов е гледал среща от първенството на Франция, а Дихонов бил пратен към Австрия.
Разбра се, че в ръководството на Литекс преобладава мнението, че част от футболистите не играят както трябва и в състава предстои да бъдат привлечени нови състезатели през лятото. Набелязани са играчи за всички линии - централни защитници, халфове и нападатели.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ