
Сребърната медалистка от Олимпиадата през 2006 г. Саша Коен планира да поднови кариерата си, съобщава АП. Американската фигуристка е силно амбицирана да се бори за златото на следващите олимпийски игри във Ванкувър през 2010 г.
През ноември тази година Коен ще участва на международния турнир Skate America в Лейк Плесид, който ще й послужи като подготовка преди важните стартове от сезона.
Последното участие на американката на голям форум бе Световното първенство през 2006 г. На Олимпиадата в Торино през същата година тя изпревари рускинята Ирина Слуцкая, но остана зад японката Шизуке Аракаве в борбата за разпределение на медалите.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ