Саша Коен се завръща на леда

Сребърната медалистка от Олимпиадата през 2006 г. Саша Коен планира да поднови кариерата си, съобщава АП. Американската фигуристка е силно амбицирана да се бори за златото на следващите олимпийски игри във Ванкувър през 2010 г.

 

През ноември тази година Коен ще участва на международния турнир Skate America  в Лейк Плесид, който ще й послужи като подготовка преди важните стартове от сезона. 

 

Последното участие на американката на голям форум бе Световното първенство през 2006 г. На Олимпиадата в Торино през същата година тя изпревари рускинята Ирина Слуцкая, но остана зад японката Шизуке Аракаве в борбата за разпределение на медалите.