
снимка:
АП
Отборът на Вашингтон Кепитълс се наложи над Питсбърг Пингуинс и във втората си домакинска среща от плейофите на НХЛ, тази път с 4:3 и така поведе с 2:0 победи в полуфиналната серия на Изток.
Александър Овечкин отново блестеше за Кепитълс, като руският нападател се отличи с хеттрик за успеха на своя отбор. Четвъртото попадение бе дело на Дейвид Щекел.
За "пингвините" и трите шайби реализира Сидни Кросби.
Третата среща от серията ще се играе утре в Питсбърг.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ