Сарагоса остави Депор под чертата (ВИДЕО)

Реал Сарагоса постигна 5-и успех от началото на сезона в Примера Дивисион, след като тази вечер арагонците подчиниха с 5:3 гостуващия Депортиво в среща от 11-ия кръг.

По този начин Сарагоса събра актив от 15 точки и се отдалечи на 5 пункта от зоната на изпадащите, където продължава да бъде СуперДепор със своите 10 точки.

Двубоят в Сарагоса протече повече от любопитно, след като гостите от Ла Коруня дръпнаха с 2:0 за само 20 минути игра. Гама откри за Депортиво в 13', а Рики удвои в 21'.

Шест минути по-късно обаче Сарагоса стартира обрата си в срещата, а Апоно намали след точно изпълнена дузпа.

В 49' Пици остави Депортиво с човек по-малко на терена, като тогава започнаха и истинските проблеми на галисийците.

Монтаньес изравни в 61', а Соберсон изведе арагонците напред малко по-късно. Успехът на Сарагоса бе оформен от Елдер Пощига, който вкара два пъти между 77' и 82'.

Крайното 5:3 бе оформено от Диас, който върна един гол за галисийците в самия край.

szólj hozzá: Zaragoza vs Deportivo 5:3 GOALS HIGHLIGHTS