Сандро Росел: Изиграхме един страхотен мач, поздравявам Мадрид

галерия:

Президентът на Барселона Сандро Росел поздрави Реал Мадрид за спечелената Купа на Краля. В епичен финал късно снощи „белия балет" надделя над каталунците с гол на Кристиано Роналдо в 103-та минута. По този начин отпаднаха шансовете на Барса да повтори успеха си от 2009-та година и да запише требъл.

 

„Ние не си тръгваме с празни ръце - ние сме много горди. Най-важното нещо е да поздравим Мадрид," заяви Росел след мача.

 

„Изиграхме един страхотен мач и сме доволни от нашите футболисти, треньори и фенове. Финалът беше като трилър, който можеше да завърши по всякакъв начин, но Реал излезе победител," заяви Росел.

 

Преди време Росел коменира, че „Лос Бланкос" ще победят с 5:0 във финал, но изглежда прогнозите му бяха крайно неточни.

 

„Никога не правя прогнози," се отметна Росел.

 

 

Футболът ли е любимият ви спорт?

Искате ли да гледате финала на Шампионската лига на живо? PokerStarsиGame of Your Life дават възможност на вас и вашите приятели да заминете на ВИП спортно събитие по ваш избор в рамките на 100 000 долара.