
Десният защитник на Барселона Дани Алвеш прие без да прави особени драми загубата от Реал Мадрид във финалния мач за Купата на Краля. Каталунците отстъпиха с 0:1, а голът за "белия балет" падна след пробив именно в зоната на Алвеш.
"Те използваха шансът, който им се отвори в продълженията и триумфираха с купата. Нашите глави обаче са високо вдигнати, защото изиграхме силен мач и се представихме на ниво," заяви десният защитник на каталунците цитиран от AS.
"Трябва да забравим загубата. Сега овациите са за Реал Мадрид, но ние сме длъжни да променим ситуацията в предстоящите ни сблъсъци в Шампионската лига," каза още Дани Алвеш.
През следващата седмица Барселона ще гостува в Мадрид за първата среща от 1/2 финалния сблъсък между двата тима в Шампионската лига.
Можете да гледате финала на Шампионската лига на живо от ВИП ложата.
PokerStars дава безплатна възможност да спечелите пътуване за вас и вашите приятели до спортно събитие по избор до всяка точка на света сGame of Your Life.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ