Салихович аут между три и четири седмици

снимка: weltfussball.de

Тежък удар получи отборът на Хофенхайм след последния кръг в немската Бундеслига. По време на загрявката преди мача срещу Борусия Дортмунд, плеймейкърът на отбора Сеяд Салихович е получил травма в коляното, но въпреки това взе участие в мача, завършил 0:0.

 

Очаква се босненецът да отсъства между три и четири седмици. За мача срещу Вердер идната седмица, треньорът Ралф Рангник няма да може да разчита и на натрупалите жълти картони Селим Тебер и Луис Густаво. Тобиас Вайс, който получи червен картон в неделя, също няма да вземе участие.