
Атлетико Мадрид изглеждаха обречени след като допуснаха два гола за по-малко от половин час, но след това отборът направи зашеметяващо завръщане, след като първо изравниха. След като Барса отново поведоха за кратко, мадридчани отново изравниха, за да се стигне до победния гол в последните минути на мача.
Един от играчите, допринесли най-много за ответния удар на Атлетико, беше уругваецът Диего Форлан, който обаче пропусна невероятно голово положение малко преди изравняването за 3:3. „Чувствах се виновен, след като пропуснах такова чисто положение, но за щастие имах възможността да се реванширам", каза играчът веднага след мача. „За нас последният месец беше доста труден, но след тази победа срещу лидера в първенството вече се чувстваме доволни", добави той. „За мачът срещу Реал Мадрид следващата седмица ще се наложи да поработим доста, за да постигнем максимално добър резултат".
Атлетико ще се изправят срещу градския си съперник идната седмица, преди да срещнат Порто в 1/8-финал реванш от Шампионската лига.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ