Саха: Искам да играем в Шампионската лига догодина

снимка: БГНЕС

Луис Саха вярва, че Евертън може да му осигури място в Европейските клубни турнири догодина. Миналият сезон „карамелите" финишираха пети и не бяха ниакк далеч от местата, които дават право на участие в Шампионската лига. Те се надяваха да повторят представянето си и тази година, но започнаха лошо първеснтвото. Все пак напоследък Евертън печели и надеждите се връщат.

 

„Трансферът ми в Уест Хям пропадна, но взех вярното решение и не съжалявам. Трудно е да се предвиди на кое място ще завършим сезона, но се надявам да сме мнго близо до челната четворка. Сега играем по-добре." заяви Саха, който добави, че личната му цел е да вкара 20 гола тази година.