
снимка:
БГНЕС
Президентът на Манчестър Сити Халдун Ал Мубарак заяви, че мениджърът на тима Марк Хюз няма да бъде уволняван, въпреки че отборът записа трета поредна загуба в първенството. Сити имат една победа в последните си седем мача в шампионата, но това не било достатъчна причина да разклати стола на наставника.
"Всички сме спокойни и нямаме никакви притеснения, че Марк ще се справи добре с поставените му задачи. Виждам подобрение. Вече сме побеждаващ отбор.
Разбрах, че медиите мислят, че ще уволним мениджъра си. Разбрах даже, че сме преговаряли с още двама треньори. Бъдете сигурни, че няма нищо вярно в това", каза Мубарак.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ