Президентът на Манчестър Сити отрече, че ще гони Марк Хюз

снимка: БГНЕС

Президентът на Манчестър Сити Халдун Ал Мубарак заяви, че мениджърът на тима Марк Хюз няма да бъде уволняван, въпреки че отборът записа трета поредна загуба в първенството. Сити имат една победа в последните си седем мача в шампионата, но това не било достатъчна причина да разклати стола на наставника.

 

"Всички сме спокойни и нямаме никакви притеснения, че Марк ще се справи добре с поставените му задачи. Виждам подобрение. Вече сме побеждаващ отбор.

 

Разбрах, че медиите мислят, че ще уволним мениджъра си. Разбрах даже, че сме преговаряли с още двама треньори. Бъдете сигурни, че няма нищо вярно в това", каза Мубарак.