
Бяхме по-добрият отбор и логично спечелихме, заяви след мача играчът на Миньор Станислав Руменов. Той влезе резерва през второто полувреме.
- Стана здрав мача. Ако през втората част бяхме отбелязали втори гол, Пирин щеше да рухне и да загуби с разлика - допълни Руменов. - Надявам се през този шампионат да има повече постоянство в игрите ни и да постигнем значително по-предно класиране.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ