
снимка:
SPORTA.BG
Кметът на Монтана Златко Живков заяви след мача, че е доволен от играта на тима.
- Момчетата се стараха много и заслужаваха да спечелят, но нямаха късмет - заяви градоначалникът.
- Много странно двамата бразилци в нашия отбор не получиха право да играят в този мач. Въпреки че работните им визи са издадени на 7 август, те имат право да играят едва от 9-и. Наистина недоумявам защо 8 август остана празна дата за тях и те не успяха да дебютират в официален мач.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ