Рукавина: Знаехме, че ще падне и трети гол

Авторът на два от головете за Динамо Загреб Анте Рукавина заяви, че е доволен от класирането на тима му напред и нищо друго не го интересува.

Хърватите бяха на крачка от елиминирането, след като секунди преди края резултатът бе 2:2, което класираше напред разградчани. В 8-та минута на продлжението обаче Домагой Вида отбележи за 3:2 и прати домакините напред.

"И двата отбора искаха да се класират напред, ние успяхме. Другото не ме интересува. Сега трябва да елиминираме и Шериф.

Когато вкарах втория гол, знаехме, че ще падне и трети, но нервността ни се увеличаваше с всяка изминала минута заради наближаващия край. Понякога късметът е най-важен и днес той беше с нас", сподели автора на два от трите гола във вратата на Лудогорец.