Героят за Динамо: Поздравявам Лудогорец, добър отбор са

Авторът на победното попадение за Динамо Загреб срещу Лудогорец Домагой Вида благодари на съотборниците си и феновете след драматичния успех.

Хърватския национал призна, че разградчани имат класен отбор и ги поздрави за играта им.

Динамо бе на крачка от елиминирането, след като секунди преди края резултатът бе 2:2, което класираше напред разградчани. В 8-та минута на продлжението обаче именно Вида отбележи за 3:2 и прати домакините напред.

"Много съм щастлив. Искам да поздравя моите съотборници и треньора. Аз вкарах, но всички допринесоха за този победа. Борихме се де последна капка кръв.

Благодаря и на феновете. Поздравявам и Лудогорец. Българите са много добър отбор. След почивката се ядосах, че те постоянно бавеха времето, но все пак ние успяхме да вземем своето".