
Футболистът на Реал Мадрид Рубен де ла Ред, който е с лекарска забрана да играе футбол, след като припадна на терена по време на мача на неговия отбор с Реал Унион за Купата на краля, заяви, че мечтае да се завърне на терена.
„Чувствам се добре, защото състоянието ми можеше да е много по-лошо. Хората, които ме срещат по улиците, ми пожелават скорошно възстановяване и това ми вдъхва повече увереност и ми помага да се възстановя. Ако аз бях на тяхно място щях да реагирам по същия начин. Не съм свикнал да не съм в игра и искам да се завърна в моя отбор час по-скоро", заяви футболистът на Реал.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ