
Наставникът на Реал Мадрид Мануел Пелегрини коментира очакванията си за срещата от Купата на Краля срещу непретенциозния отбор на Алкоркон, която ще се играе днес.
„В който и да е турнир, срещу който и да е отбор сме длъжни да даваме всичко от себе си. Наистина най-интересно става в края на купата, но преди всичко трябва да се класираме за тази фаза. Най-трудното в тези двубои е да мотивираш футболистите, точно това е ключът към успеха. Миналото издание на купата именно това ни създаде проблеми и отпаднахме. Зная, че съперникът ни ще излезе пределно мотивиран за да се представи добре", заяви чилийският специалист.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ