Рос Браун: Бих искал Алонсо да подпише с Хонда

снимка: БГНЕС

Босът на Хонда Рос Браун заяви, че би искал да подпише с Фернандо Алонсо и испанецът да кара за неговия тим, въпреки че погледа на двукратния световен шампион е насочен към Ферари.

 

През последните пет месеца имаше постоянни спекулации около бъдещето на Алонсо, като много специалисти смятат, че той ще прекрати своя контракт с Рено и от следващия сезон ще кара за Ферари. Браун заяви за "Motorsport Aktuell":

 

"Хонда не се различава от другите тимове и не прави изключение по въпроса с Алонсо. Фернандо е много добър пилот и всеки тим би искал той да бъде в неговата кола. Истината е, че преди да говорим сериозно с него за идване при нас, трябва да бъде решена ситуацията с Ферари". /БГНЕС