Роналдо се завърна с гръм и трясък за Реал, вижте всички резултати (ВИДЕО)

снимка: twitter.com/Squawka Football

Реал (Мадрид) очаквано надви аутсайдера в група "Н" АПОЕЛ (Никозия) на "Сантяго Бернабеу" с класическото 3:0. Кристиано Роналдо се завърна за "Кралския клуб" след 5 мача наказание заради червения картон от двубоя за Суперкупата на Испания срещу Барселона. Португалецът го направи подобаващо, отбелязвайки два гола за "Белия балет". Другото попадение пък бе дело на Серхио Рамос.

Роналдо се разписа в 12-ата минута след страхотно центриране на Иско по земя, което прониза отбраната на кипърския тим. Португалецът прати топката в далечния ъгъл и подлуди "Сантяго Бернабеу". Отново той бе точен от дузпа в 51-ата минута заради игра с ръка на бранител на гостите. Кристиано пропусна да вкара хеттрик, след като нацели напречната греда отблизо с удар от воле.

Класиката обаче оформи Серхио Рамос в 61-ата минута. Марсело центрира към Бейл, който свали топката с глава за капитана на Реал, а той я вкара със страхотно изпълнение на задна ножица.

Иначе в другите мачове от Шампионската лига тази вечер Наполи изненадващо загуби гостуването си на Шахтьор, Манчестър Сити размаза като гост шампиона на Холандия Фейенорд, а РБ Лайпциг и Монако не се победиха в Германия.