Роналдо с неприличен жест към Хави Мартинес (видео)

Вчера Реал Мадрид официално се поздрави с титлата в Примера Дивисион, след като победи с 3:0 Атлетик Билбао насред „Сан Мамес". Така 2 кръга преди края на сезона „белия балет" има невъзможната за наваксване преднина от седем точки пред Барселона.

Основен герой за „кралския клуб" отново бе Кристиано Роналдо, но този път освен, че вкара дежурното си попадение, португалецът пропусна дузпа, а ще се запомни и с една грозна изцепка.

След последния съдийски сигнал звездата на Реал Мадрид не успя да сдържи своите нерви и показа неприличен жест с ръце към един от най-добрите играчи на Марсело Билеса Хави Мартинес.

В 72-та минута испанският национал бе изгонен за игра с ръка, за което получи втори жълт картон. Преди това, още в 13-та минута на срещата, именно Мартинес направи дузпата, която Роналдо пропусна, отново след игра с ръка.

Това не е първата подобна неспортсменска постъпка на Кристиано Роналдо.През есента той показа среден пръст на феновете в Босна по време на тренировка на националния отбор на Португалия преди срещата с домакините от квалификациите за Евро 2012.

Малко повече от месец преди това нападателят изригна по същия начин срещу феновете на Расинг Сантандер.