Роналдо: И аз съм човек, правя грешки

Звездата на Реал Мадрид Кристиано Роналдо заяви, че той може и да е направил грешка в двубоя с Алмерия в събота вечер, но напомни на всички, че и той е човек и може да греши.

 


Роналдо записа пълна програма в мача след като вкара гол, пропусна дузпа, отказа да се радва за добавката на Бензема, а по-късно бе и изгонен за втори жълт картон. Така той пропуска важният двубой на „белия балет" срещу тима на Валенсия следващата седмица.

 

"Аз съм човешко същество и аз мога да правя грешки," заяви Роналдо пред Marca.

 

"Това беше инстинктивна реакция от моя страна и аз вече се извиних на моите съотборници. Аз съм перфекционист, но хубавото е че Карим отбеляза," допълни Роналдо.

 

Реал Мадрид спечели трудно с 4:2 след като изоставаше с 1:2 през втората част. Игуаин изравни, а осем минути преди края Ронадло изпусна дузпа, но Бензема бе точен при добавката. Минута по-късно самият Роналдо се разписа и получи жълт картон защото си свали фланелката при радостта от гола. В края на мач пък бутна защитник и получи втори жълт картон, и бе изгонен.