
Старши-треньорът на Барселона Хосеп Гуардиола сподели, че е доволен от играта на тима при снощната победа на „каталунците" като гости над Депортиво Ла Коруня с 3:1 k
"Добре е, че не се притеснихме когато резултатът беше 1-1 и в крайна сметка спечелихме този мач. Изиграхме добро първо полувреме, разбира се допускахме и грешки, но като цяло съм доволен от играта на отбора."
"Според мен показахме своето истинско лице. На този стадион е трудно да измъкнеш нещо, но ние контролирахме играта и заслужено триумфирахме. Сега ни предстои още по-важен двубой с Динамо Киев за Шампионската лига и аз вярвам, че ще се справим и ще извлечем максимума и от този сблъсък", завърши наставника на Барса.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ