
Хърватският пойнт гард Роко Укич вече не е баскетболист на отбора от НБА Милуоки Бъкс, след като двете страни се съгласиха да прекратят взаимоотношенията си, съобщиха от лагера на Бъкс.
25-годишният Укич внесе молба за терминиране на контракта му с "елените", с желанието да потърси ново развитие на кариерата си за в бъдеще. От своя страна, ръководството на Милуоки даде зелена светлина на родения в Сплит състезател да напусне клуба.
"Роко пожела да бъде освободен от своя контракт с нас, за да преследва нови възможности", цитиран е генералният мениджър Джон Хамънд. "Благодарим му за професионализма и всичкия труд, който той положи при нас. Желаем му всичко най-добро."
В 13 срещи за Бъкс през този сезон, Роко Укич записа 3.1 точки в 7.5 минути средно на мач.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ