
Дни преди началото на Откритото първенство на САЩ по тенис, голямата надежда на домакините за краен успех Анди Родик изрази увереност, че е готов да се справи с напрежението и очакванията, които ще надвиснат над него. Родик е последния засега американец, успял да триумфира на US Open, правейки го през 2003 г.
"Винаги съм бил поставен под напрежение да спечеля, това е в природата на американския тенис", коментира Родик.
"Бил съм в тази позиция през цялата си кариера досега, наследявайки тенисисти като Пийт Сампрас и Андре Агаси. Може би това беше най-добрата американска генерация въобще. Всичко това тежи на раменете ми, но аз не се чувствам притеснен."






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ