
Отборът на Манчестър Сити се справя далеч от възможностите си през този сезон, но рекордната лятна покупка Робиньо заяви, че би желал да остане в отбора за дълго. През лятото бразилецът предпочете да отиде в Сити вместо в Челси и сега това изглежда голяма грешка, защото „сините" играят повече от стабилно, докато „гражданите" са на 12 място и само на точка от зоната на изпадащите.
„Надявам се да играя тук дълги години. Надявам се да напиша част от историята на този клуб и да стана една от легендите на Манчестър Сити. Харесва ми тук и целта ми е да стана най-добрия играч на света. Нядявам се да постигна това тук" заяви Робиньо, който според много информации още е следен от Сколари.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ