
снимка:
БГНЕС
Кристиян Панучи беше изключително щастлив след успеха на Рома над Лацио в Римското дерби снощи и реши да посвети победата на бившият президент на отбора Сенси.
„Дербито се случи в труден момент за нас и победата ни означава, че отборът е жив. Искам да посветя победата на нашите фенове и на Франко Сенси. Това беше първия път, в който играем в дербито без него и мисля, че той би бил щастлив от представянето ни." заяви Панучи, който не беше доволен от това, че беше сменен, но все пак изрази огромната си радост от важната победа. „Най на края се връщаме във верния път", завърши ветеранът на Рома.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ