Ръководството на Локо (Пд) пожела бързо възстановяване на Георги Илиев

снимка: lokomotivpd.com

Ръководството на ПФК Локомотив (Пловдив) 1936 АД изпрати днес открито писмо до ПФК Черно море и до футболиста на варненци Георги Илиев, с което пожела бързо възстановяване на халфа, съобщава сайтът на "смърфовете". Както е известно, техничарят, който се контузи след сблъсък с Ангел Йошев, е бивш футболист на „черно-белите" и шампион на страната с пловдивския тим през 2004 година. Ето и пълният текст на писмото:

 

До ПФК „Черно море" - гр. Варна

 

КОПИЕ:
До Георги Илиев - футболист на ПФК "Черно море" Варна

 

С настоящото писмо ръководството на ПФК Локомотив Пловдив 1936 АД, футболистите на клуба и всички негови привърженици изразяват съжалението си от неприятния инцидент с футболиста на ПФК "Черно море" Варна Георги Илиев по време на двубоя на стадион "Тича" в понеделник. Всички ние пожелаваме по-бързо възстановяване на Жоро и очакваме с нетърпение скорошното му завръщане в игра.
Р.S. Георги Илиев - завинаги един от нас.

ПФК Локомотив 1936 Пловдив АД