
Футболистите на Локомотив (Пловдив) Евертон Джилио - Том и Анатоли Тодоров се оплакват от контузии след двубоя срещу Черно море на стадион „Тича", съобщава сайтът на "смърфовете".
Двамата пострадаха от удари с противникови играчи и бяха заменени принудително. Днес те пропуснаха тренировката на „Лаута", като участието им в следващия двубой срещу Славия в петък е под въпрос.
За сметка на това пък отшумяват травмите на Даксон и Павле Делибашич, които ще бъдат на линия за мача с „белите". В състава се завръщат и защитниците Георги Мечечиев и Фелисиен Сингбо, които пропуснаха срещата във Варна.
Утре от 11:00 часа дублиращият отбор на Локомотив приема на Лаута вторият тим на Черно море.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ