Рийзе се докопа до фланелката на Меси (снимка)

Кипърският АПОЕЛ записа тежка домакинска загуба с 0:4 от Барселона в мач от груповата фаза на Шампионската лига, а норвежкият футболист на домакините Йон Арне Рийзе се оказа най-щастлив сред своите съотборници.

Европейският шампион с Ливърпул успя да се докопа до фланелката на вкаралия хеттрик Лионел Меси, без да е записал нито една минута в двубоя.

След мача Рийзе се похвали с ценния трофей, разкривайки, че още на полувремето е помолил аржентинската суперзвезда за екипа с №10.

"Едно от позитивните неща за вечерта е, че успях да взема фланелката му. Разговарях с него на полувремето и го помолих любезно", довери норвежецът.

"Меси ни вкара три гола и показа защо е №1 в света", добави бившият ас на Ливърпул.