
Защитникът на Манчестър Юнайтед Рио Фърдинанд заяви своето желание да играе срещу тима на Уулвърхемптън. Двата тима се срещат в двубой от Премиършип в събота.
Рио Фърдинанд пропусна финала за Карлинг къп срещу Астън Вила и ще отсъства от националният състав на Англия за приятелската среща с Египет.
„Вече се чувствам много добре. В неделя тренирах на пълни обороти и нищо не ме боли. Срещу Вила не играх, а и ще пропусна срещата с Египет, за да отшуми травмата ми напълно."
"Мисля, че срещу Уулвърхемптън ще бъда готов и ще започна като титуляр," заяви Рио пред Mirror.
След мача с „вълците" Манчестър приема Милан в среща реванш от Шампионската лига.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ