
Мениджърът на Тотнъм Хари Реднап призна, че е мислел отбора си за загубен по време на вчерашното гостуване от полуфиналите на Карлинг Къп срещу Бърнли. „Шпорите" губеха с 0:3 в редовното време и с общ резултат 4:4 домакините вкараха мача в продължения, където само трябваше да задължат резултата, за да се класират напред. Два гола на Роман Павлюченко и Джърмейн Дефо в продължението обаче пратиха „Спърс" на финала.
„Невероятно. Мислех, че вече сме отпаднали. Когато ни водеха с 3:0 седях там и оставаха само няколко минути и беше един от най-лошите моменти в живота ми. Мислех си: какво правим, какво стана тази вечер. Но, за да бъда честен, показахме характер и в края успяхме. В крайна сметка се справихме добре. Набираме скорост преди финала на Уембли и чакаме с нетърпение да излезем там." заяви Реднап.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ