Моуриньо: Добре, че спечелихме, защото не обичаме много да губим

снимка: БГНЕС

Снощи Интер успя да се класира за полуфиналите на Купата на Италия, побеждавайки Рома с 2:1 и темпераментният треньор на миланския гранд Жозе Моуриньо не можа да скрие задоволството си, особено като се вземат предвид неубедителните игри на отбора напоследък.


„Тази победа беше много приятна след загубата от Аталанта в неделя. Когато играем така, всичко е по-добре, на и извън терена. Затова съм щастлив, както се чувстват и футболистите ми, защото не обичаме много да губим." заяви португалският специалист.