
снимка:
reuters.com
Мениджърът на Тотнъм Хари Реднап се изказа изключително интересно по повод на появилите се в медийното пространство слухове, че отборът на Реал Мадрид иска да привлече звездата на "шпорите" Гарет Бейл.
"Моуриньо може да се наслаждава на Бейл, но само по телевизора", изригна Реднап.
"Жозе има прекрасна преценка за играчите и добре знае колко силен е Гарет Бейл. Уелсецът обаче е непродаваем и ще остане в нашия клуб, нямам никакво намерение да се разделям с Бейл", добави Реднап.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ