
Капитанът на Ювентус Алесандро Дел Пиеро е доволен от равенството на тима му 1:1 срещу Манчестър Сити в двубой от груповата фаза на Лига Европа, който се игра в четвъртък вечерта. Юве има тежък мач срещу Интер в Калчото, а срещата ще се играе в неделя и Дел Пиеро е притеснен от трудната програма на "бианконерите".
"Намираме се в деликатен момент. Предстои ни дерби срещу Интер само два дни след мача срещу Манчестър Сити. Доволен съм от спечелената точка в двубоя с "гражданите" и вече гледам напред към мача срещу Интер. Трябва да сме постоянни в изявите си и да радваме феновете си с добра игра", заяви Дел Пиеро.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ