Ред Бул ще представи RB7 на 1 февруари

галерия:

Отборът на Ред Бул ще представи новия си болид RB7 преди първия официален тест за 2011 година следващия месец във Валенсия.

 

Световните шампиони бяха обявили датата неофициално, но днес от централата на тима потвърдиха, че това ще случи на 1 февруари във Валенсия от 08:30 часа в питлейна.

 

Още четири конструкора ще представят новите си болиди за сезона на същия ден. Това са Мерцедес, Уилямс, Торо Росо и Лотус.

 

Ферари, Заубер и Рено ще представят по-рано своите болиди, но на 1 февруари ще направят първите си обиколки.