
снимка:
grandprix.com
Отборът от Формула 1 на Ред Бул ще представи новият си болид RB5, на испанската писта Херес на 9. февруари.
Двата RB5 ще бъдат управлявани от новия пилот в тима на "биковете" Себастиан Фетел, който замени оттеглилият се Дейвид Култард, и от възстановеният от травма Марк Уебър.И двамата състезатели ще се борят да подобрят седмото място на Ред Бул от преди година.
Друг тим от "кралските гонки", Тойота ще представи новия си TF109 на 15 януари, малко преди официалните дебюти на новите болиди на БМВ-Заубер, МакЛарън, Рено и Уилямс. Сезон 2009 започва в Австралия на 29 март.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ