
снимка:
f1fanatic.co.uk
Отборът на Ред Бул успя навреме да намери решение, което да му позволи да използва т.нар. "двоен дифузьор" по време на старта за Гран При на Монако този уикенд.
До преди няколко дни дизайнерът на тима Ейдриан Нюи заяви, че ще му отнеме време да монтира дабъл-декър дифузьор в уникалния болид на Ред Бул, но днес пилотът на отбора Себастия Фетел призна, че неговата кола е екипирана с такъв дифузьор.
Въпреки това Фетел мисли, че ефекта от нововъведението ще се забележи едва в Гран При на Турция, където пистата е по-конвенционална.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ