Реал Мадрид си намери майстора (ВИДЕО)

Отборът на Реал Мадрид претърпя първа загуба за сезона във всички турнири, след като претърпя поражение в испанската Примера дивисион от Севиля с 3:2.

След тази загуба "белия балет" изпусна лидерската си позиция в Ла Лига, като вече изостава с три точки от лидера Барселона, който по-рано днес надви с 3:0 Виляреал и събра актив от 27 точки.

Севиля пък се изкачи до 10-та позиция с 15 пункта.

Серхио Рамос откри резултата на стадион "Рамон Санчес Писхуан" с прекрасно изпълнение. Капитанът на "кралския клуб" засече центриране от корнер със задна ножица и откри резултата. При изпълнението на ефектния удар обаче центрланият бранител падна на рамото си, на което има контузия и малко по-късно бе заменен от Рафаел Варан.

От този момент до края на срещата обаче, момчетата на Унай Емери осъществиха пълен обрат с три поредни гола. Чиро Имобиле даде тон за действие в 36-та минута, а след почивката Евер Банега и Фернандо Йоренте подпечатаха успеха на "андалусийците".

В последната минута от срещата Хамес Родригес върна едно от попаденията, но това бе напълно недостатъчно за Реал.

Това бе последната среща за играчите на Рафаел Бенитес преди мегадербито с Барселона, което е в следващия кръг. Преди това обаче има 14-дневна пауза за изиграването на баражите за Европейското първенство във Франция догодина.